Partnerzy

Od wielu lat staramy się dobierać do współpracy producentów wyposażenia gastronomii najwyższej jakości. Wszędzie gdzie to możliwe preferujemy produkty produkcji polskiej, dobrze znane i sprawdzone na naszym rynku – dla których możemy zapewnić wieloletni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także łatwo i szybko dostępne części zamienne.Współpracujemy m.in. z firmami:

Stalgastlogo firmy Stalgast

Jesteśmy jedynym w województwie łódzkim autoryzowanym Salonem Partnerskim Stalgast. 
Jako jedna z niewielu firm w Polsce i jedyna
w województwie łódzkim co roku nieprzerwanie szczycimy się tytułem “Kryształowego Dystrybutora”. Stalgast w swojej fabryce w Radomiu produkuje coraz szerszą gamę urządzeń gastronomicznych m.in.: kuchenne linie grzewcze gazowe i elektryczne, profesjonalne szafy chłodnicze i mroźnicze, znakomite meble ze stali nierdzewnej, drobne urządzenia pomocnicze (płyty grillowe, frytownice, bemary, gofrownice, naleśnikarki), Profesjonalne zmywarki gastronomiczne, gastronomiczne patelnie uchylne, znakomite ciągi wydawcze itp.

Partner Kryształowy Stalgast 2021

Certyfikat Stalgast


Spomasz NakłoLogotyp Spomasz Nakło

Od wielu lat prowadzimy sprzedaż i serwis produktów polskiej firmy Spomasz Nakło. Jesteśmy największym dystrybutorem produktów Spomasz Nakło w Polsce.
Spomasz Nakło od dziesięcioleci produkuje znakomite i doskonale znane w kraju: obieraczki do ziemniaków, wieloczynnościowe maszyny kuchenne, uchylne patelnie z unikalnymi żeliwnymi misami, szatkownice do warzyw i inne.

Autoryzacja Spomasz Nakło


KrometLogotyp Kromet

Jako jeden z większych dystrybutorów produktów firmy Kromet oferujemy znakomite i dobrze w Polsce znane urządzenia takie jak: linie grzewcze głębokości 700 i 900 mm, patelnie elektryczne z elektrycznym przechyłem, piekarniki elektryczne (także podwójne i potrójne), piece konwekcyjne i konwekcyjno parowe, taborety, rożna elektryczne do kurczaków itp.

Autoryzacja Kromet


LozametLogotyp Lozamet

Jesteśmy również dystrybutorem polskiej firmy Lozamet. Dzięki współpracy możemy zaoferować Państwu: zmywarki gastronomiczne, kotły warzelne, bemary oraz wiele innych sprzętów niezbędnych w profesjonalnej gastronomii.

Autoryzacja Lozamet


LubianaLogotyp Lubiana

Od wielu lat jesteśmy partnerem handlowym fabryki porcelany Lubiana. Posiadamy w naszej ofercie wszystkie linie porcelany przeznaczone do profesjonalnej gastronomii.


AlvaLogotyp Alva

Współpracujemy również z firmą Alva, która podąża za aktualnymi trendami i oferuje wiele nowości na rynku HoReCa. Dzięki temu możemy zaoferować szkło, zastawę, sztućce, a także wyposażenie bufetowe, cateringowe i barmańskie światowych producentów m.in. Steelite, Arcoroc, Hepp, Cambro, Aps, Zieher i innych.

Autoryzacja Alva


Fine DineLogotyp FineDine

Dzięki współpracy z marką Fine Dine możemy zaoferować naszym Klientom szeroki wybór porcelany, szkła, sztućców i rozwiązań bufetowych. Produkty te są stworzone z myślą o prestiżowych obiektach gastronomicznych i spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów. Najwyższa jakość, ciekawe wzornictwo i stale poszerzana oferta stanowią niewątpliwe atuty tej marki.


Współpracujemy również z producentami europejskimi oraz importerami, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić rynek gastronomiczny w Polsce.

 


RationalLogotyp Rational

Jesteśmy jednym z większych dystrybutorów w łódzkiem, producenta topowych pieców konwekcyjno parowych – firmy, która stworzyła piec konwekcyjno parowy jako taki.

Autoryzacja Rational


HendiLogotyp Hendi

W naszej szerokiej ofercie posiadamy również asortyment firmy Hendi – holenderskiego importera urządzeń dla gastronomii z całego świata.

Autoryzacja Hendi