Partnerzy

Od wielu lat staramy się dobierać do współpracy producentów wyposażenia gastronomii najwyższej jakości. Wszędzie gdzie to możliwe preferujemy produkty produkcji polskiej, dobrze znane i sprawdzone na naszym rynku – dla których możemy zapewnić wieloletni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także łatwo i szybko dostępne części zamienne.Współpracujemy m.in. z firmami:

StalgastLogotyp Stalgast

Jesteśmy jedynym w województwie łódzkim autoryzowanym Salonem Partnerskim Stalgast.  Jako jedna z niewielu firm w Polsce i jedyna w województwie łódzkim co roku nieprzerwanie szczycimy się tytułem „Kryształowego Dystrybutora”.
Stalgast w swojej fabryce w Radomiu produkuje coraz szerszą gamę urządzeń gastronomicznych m.in.: kuchenne linie grzewcze gazowe i elektryczne, profesjonalne szafy chłodnicze i mroźnicze, znakomite meble ze stali nierdzewnej, drobne urządzenia pomocnicze (płyty grillowe, frytownice, bemary, gofrownice, naleśnikarki), Profesjonalne zmywarki gastronomiczne, gastronomiczne patelnie uchylne, znakomite ciągi wydawcze itp.

Dyplom - Partner Kryształowy 2020

Certyfikat Stalgast


Spomasz NakłoLogotyp Spomasz Nakło

Od wielu lat prowadzimy sprzedaż i serwis produktów polskiej firmy Spomasz Nakło. Jesteśmy największym dystrybutorem produktów Spomasz Nakło w Polsce.
Spomasz Nakło od dziesięcioleci produkuje znakomite i doskonale znane w kraju: obieraczki do ziemniaków, wieloczynnościowe maszyny kuchenne, uchylne patelnie z unikalnymi żeliwnymi misami, szatkownice do warzyw i inne.

Autoryzacja Spomasz Nakło


KrometLogotyp Kromet

Jako jeden z większych dystrybutorów produktów firmy Kromet oferujemy znakomite i dobrze w Polsce znane urządzenia takie jak: linie grzewcze głębokości 700 i 900 mm, patelnie elektryczne z elektrycznym przechyłem, piekarniki elektryczne (także podwójne i potrójne), piece konwekcyjne i konwekcyjno parowe, taborety, rożna elektryczne do kurczaków itp.

Autoryzacja Kromet


LozametLogotyp Lozamet

Jesteśmy również dystrybutorem polskiej firmy Lozamet. Dzięki współpracy możemy zaoferować Państwu: zmywarki gastronomiczne, kotły warzelne, bemary oraz wiele innych sprzętów niezbędnych w profesjonalnej gastronomii.

Autoryzacja Lozamet


LubianaLogotyp Lubiana

Od wielu lat jesteśmy partnerem handlowym fabryki porcelany Lubiana. Posiadamy w naszej ofercie wszystkie linie porcelany przeznaczone do profesjonalnej gastronomii.


AlvaLogotyp Alva

Współpracujemy również z firmą Alva, która podąża za aktualnymi trendami i oferuje wiele nowości na rynku HoReCa. Dzięki temu możemy zaoferować szkło, zastawę, sztućce, a także wyposażenie bufetowe, cateringowe i barmańskie światowych producentów m.in. Steelite, Arcoroc, Hepp, Cambro, Aps, Zieher i innych.

Autoryzacja Alva


Fine DineLogotyp FineDine

Dzięki współpracy z marką Fine Dine możemy zaoferować naszym Klientom szeroki wybór porcelany, szkła, sztućców i rozwiązań bufetowych. Produkty te są stworzone z myślą o prestiżowych obiektach gastronomicznych i spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów. Najwyższa jakość, ciekawe wzornictwo i stale poszerzana oferta stanowią niewątpliwe atuty tej marki.


Współpracujemy również z producentami europejskimi oraz importerami, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić rynek gastronomiczny w Polsce.

UnoxLogotyp Unox

Od początku istnienia firmy Unox na rynku polskim jesteśmy co roku jednym z największych dystrybutorów tych znakomitych i ekonomicznych pieców konwekcyjno parowych.

Autoryzacja Unox


RationalLogotyp Rational

Jesteśmy jednym z większych dystrybutorów w łódzkiem, producenta topowych pieców konwekcyjno parowych – firmy, która stworzyła piec konwekcyjno parowy jako taki.

Autoryzacja Rational


HendiLogotyp Hendi

W naszej szerokiej ofercie posiadamy również asortyment firmy Hendi – holenderskiego importera urządzeń dla gastronomii z całego świata.

Autoryzacja Hendi